1401
622406

TALLRIKAR, ett par, fajans. Marieberg, 1700-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Tryckt dekor i grisaille. Diameter 24,5 cm.

Nagg, ifyllt nagg, krackelyr.