156
575210

GUANYIN, brons. Qingdynastin, 1700-tal.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
949 - 1 140 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
6 000 SEK

Stående hållande en ruyi-stav. Höjd 15,3 cm.

Slitage, ärgade partier.