184
625618

GLASMÅLNING. Qingdynastin, 1800-tal

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris

Målad dekor av elegant sällskap. Mått 23x28,7 cm, med ram: 45x48 cm.

Slitage.