184
625618

GLASMÅLNING. Qingdynastin, 1800-tal

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Klubbat pris

Målad dekor av elegant sällskap. Mått 23x28,7 cm, med ram: 45x48 cm.

Slitage.