202
648905

OFFERSKÅL, brons. Tibet, 1800-tal.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
955 - 1 430 EUR
1 090 - 1 630 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor av växter och klassiska ornament. Diameter 18,2 cm.

Slitage, anlupen.