29
653420

RÖKELSEKAR med LOCK, brons. Sen Qingdynasti, omkring 1900.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
382 - 573 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Tripod med dekor i relief av växter. Genombrutet lock. Höjd 8 cm.

Obet slitage.

Proveniens