309
614413

VASER med LOCK, ett par, porslin. Kanton, Qingdynastin 1800-tal.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
955 - 1 430 EUR
1 090 - 1 630 USD
Klubbat pris
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Dekor i famille rose paletten med figurscener samt blommor och djur i reserver. Höjd 45/47,5 cm.

Lagningar, nagg, sprickor.