343
641568

VAS, porslin. Qingdynastin, 1800-talets andra hälft.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
10 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor i famille rosefärger, motiv med poem och odödliga. Höjd 23,5 cm. Träställ medföljer.

Nagg.