352
657121

VASER, ett par, porslin. Sen Qingdynasti, 1800-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Med Kangxis märke. Balusterformade med förgylld dekor av växter. Höjd 21 cm.

Slitage.