385
596765

URNA med LOCK, porslin. Mingdynastin, 1600-tal.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
26 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Dekor i underglasyrblått med växtslingor. Höjd 43 cm.

Lock med lagning.