537
576009

MEDECINSKED, av Johan Petter Grönvall, Stockholm 1833.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
441 - 618 EUR
460 - 645 USD
Klubbat pris
8 000 SEK

Invändigt förgylld. Snäckmodell. Längd 14,5 cm, vikt 62 gram.

Tilläggslista

Införselmoms tillkommer på klubbat pris, 12%.

Införselmoms

Proveniens

Rolf Anderssons (1928-2011) silversamling.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

202. Terry O'Neill, "Roman Polanski and Sharon Tate", 1968.
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
34 000 SEK