537
576009

MEDECINSKED, av Johan Petter Grönvall, Stockholm 1833.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
478 - 669 EUR
542 - 759 USD
Klubbat pris
8 000 SEK

Invändigt förgylld. Snäckmodell. Längd 14,5 cm, vikt 62 gram.

Tilläggslista

Införselmoms tillkommer på klubbat pris, 12%.

Införselmoms

Proveniens

Rolf Anderssons (1928-2011) silversamling.