588
629804

DESSERTSKEDAR, 6 st, av Berndt Johan Frodelius, Stockholm 1776 och 1777.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
436 - 523 EUR
456 - 547 USD
Klubbat pris
8 500 SEK

Gammalsvensk modell. Stämplat ägarvapen. Vikt 230 gram.

Slitage.