DESSERTGAFFLAR, tretenade, 10 st (7+1+1+1), av Lars Boye, Stockholm 1780 och
Petter Eneroth, Stockholm 1797, Anders Ulfsberg, Stockholm 1792 samt O. Lindeberg, Stockholm 1880. Gammalsvensk modell. Stämplat monogram. Vikt 346 gram.
Slitage.
×
Logga in
Kunde inte logga in