590
629841

DESSERTGAFFLAR, tretenade, 10 st (7+1+1+1), av Lars Boye, Stockholm 1780 och

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
703 - 879 EUR
746 - 933 USD
Klubbat pris
13 000 SEK

Petter Eneroth, Stockholm 1797, Anders Ulfsberg, Stockholm 1792 samt O. Lindeberg, Stockholm 1880. Gammalsvensk modell. Stämplat monogram. Vikt 346 gram.

Slitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

542. Björn Weckström, collier, sterlingsilver och onyx "Manhattan", Finland 2010.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK