590
629841

DESSERTGAFFLAR, tretenade, 10 st (7+1+1+1), av Lars Boye, Stockholm 1780 och

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris
13 000 SEK

Petter Eneroth, Stockholm 1797, Anders Ulfsberg, Stockholm 1792 samt O. Lindeberg, Stockholm 1880. Gammalsvensk modell. Stämplat monogram. Vikt 346 gram.

Slitage.