602
650935

TEGLASHÅLLARE, ett par, troligen av Vasily Andreyev, Moskva 1908-1917.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris

Ivändigt svag förgyllning. Släta med stämplad bladbrodyr, uppsvängt handtag. Höjd 10,5 cm, vikt 310 gram.