CIGARRSKRIN, icke identifierad mästare, Moskva 1886.
Invändigt förgyllt, i form av en cigarrlåda med dekor imiterande etiketter och träådring, inskription "Regalia Elegante". Längd 14,5 cm, vikt 464 gram.
Bruksslitage.
×
Logga in
Kunde inte logga in