638
652215

HÄNGE med KEDJA, i form av ett kors med rosenslipade diamanter på onyx, troligen 1800-tal.

Utropspris
16 000 - 18 000 SEK
1 400 - 1 580 EUR
1 480 - 1 660 USD
Klubbat pris
18 000 SEK

Höjd på hänge 9 cm. Kedja, längd ca 62 cm, silver. 18K guld och Silver.

Små nagg på onyxen.