641
588984

HÄNGE, troligen 1700-tal, rosa topas ca 3.65 ct med taffelslipade och rosenslipade diamanter.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
525 - 700 EUR
553 - 737 USD
Klubbat pris
13 000 SEK

Höjd 5 cm. Silver.

Nagg, vissa diamanter skadade.