651
651728

ARMBAND med obehandlade Ceylonsafirer totalt ca 50.00 ct samt orientaliska pärlor.

Utropspris
20 000 - 24 000 SEK
1 740 - 2 090 EUR
1 830 - 2 190 USD
Klubbat pris
70 000 SEK

Längd ca 18 cm. 14K vitguld.

Slitage på pärlor. Inneslutningar som når ytan samt nagg på safirer.