687
651699

BROSCH med orientalisk pärla 11.25 x 9.2 mm samt gammalslipade och rosenslipade diamanter.

Utropspris
20 000 - 22 000 SEK
1 900 - 2 090 EUR
2 170 - 2 390 USD
Klubbat pris
22 000 SEK

Sent 1800-tal. Franska stämplar. 18K samt silver.