81
640035

FIGURINER, två stycken, soapstone. Sen Qingdynasti, 1800-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
526 - 701 EUR
547 - 729 USD
Klubbat pris
6 000 SEK
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassiskt konst
+46 (0)721 428 962

Stående odödliga på klippformationer med attribut. Höjd ca 18 cm.

Slitage.

Tilläggslista

Soapstone