836
637017

HÄNGE/MEDALJONG med dekor av kors, pärlor och cabochonslipad agat.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
700 - 875 EUR
737 - 922 USD
Klubbat pris

14K guld, ej stämplat. Längd ca 5 cm. Totalvikt (ink inre skyddsglaset) ca 25,5 g. Etui medföljer.

Inre skyddsglaset är något skadad. Pärlorna är av ojämna formen. Bruksslitage, mindre repor.