879
643158

SEMIANTIK YESD. 443,5 x 311,5 cm.

Utropspris
16 000 - 18 000 SEK
1 400 - 1 570 EUR
1 460 - 1 640 USD
Klubbat pris
10 000 SEK

Benvit botten med rader av stora polykroma blomstermedaljonger och palmettslingor. Smal mörkblå huvudbård med blombuketter och blommande kvistar.

Ställvis något slitage, något smutsig, smärre fläckar. Sidorna med smärre trampveck, kortsidorna med smärre skador.