892B
669353
Thure Wallner
(1888-1965)

Sommarlandskap med katt

Signerad Th. Wallner och daterad 1916. Duk 81 x 87 cm.

Utropspris:

50 000 - 60 000 SEK

5 353 - 6 424 EUR

Klubbat pris:
Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05