669353

892B. THURE WALLNER, Sommarlandskap med katt.

Signerad Th. Wallner och daterad 1916. Duk 81 x 87 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK / 5 353 - 6 424 EUR
Klubbat pris
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

+46 (0)8 614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto