669353

892B. THURE WALLNER, Sommarlandskap med katt.

Signerad Th. Wallner och daterad 1916. Duk 81 x 87 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK/5 353 - 6 424 EUR
Klubbat pris

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

+46 (0)8 614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto