669353

892B. THURE WALLNER, Sommarlandskap med katt.

Signerad Th. Wallner och daterad 1916. Duk 81 x 87 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK / 5 353 - 6 424 EUR
Klubbat pris
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.