646463

944. HENRIK NORDENBERG, Vid köksdörren.

Signerad Henrik Nordenberg. Duk 81 x 61 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK/2 676 - 3 211 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
34 300 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

+46 8-614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto