12
705982
Ragnar Sandberg
(1902-1972)

"Badande, Les Sablettes"

Signerad R.S och daterad Toulon 1937. Duk uppfäst på pannå 32 x 37,5 cm.

Utropspris:

175 000 - 200 000 SEK

18 440 - 21 075 EUR

Klubbat pris:
140 000 SEK
Kontakta specialist
Lena Rydén
Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)70 778 35 71