Madeleine Pyk – en samling F769
208
712923

Theo Tobiasse

(Frankrike, 1927-2012)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 800 - 4 740 EUR
4 340 - 5 430 USD
Klubbat pris
42 000 SEK

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Ansvarig specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27
Theo Tobiasse
(Frankrike, 1927-2012)

"Le cavalier et les Marionnetts"

Signerad Theo Tobiasse och daterad -73. Gouache på papper 51 x 67 cm

Konstnär