30
707369

Olle Bonniér

(Sverige, 1925-2016)
Olle bonniér, "1950 års tema".

"1950 års tema"

Signerad OB och daterad -50. Pannå 30 x 31 cm.

Utropspris:

30 000 - 40 000 SEK

3 161 - 4 215 EUR

Klubbat pris:
36 000 SEK
Lena Rydén
Lena Rydén
Chef konst, specialist modern konst
+46 (0)707 78 35 71