707369

30. OLLE BONNIÉR, "1950 års tema".

Signerad OB och daterad -50. Pannå 30 x 31 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK / 3 161 - 4 215 EUR
Klubbat pris
36 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.