707369

30. OLLE BONNIÉR, "1950 års tema".

Signerad OB och daterad -50. Pannå 30 x 31 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK/3 161 - 4 214 EUR
Klubbat pris
36 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lena Rydén

Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)70 778 35 71
lena.ryden@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto