585
712942

MATTA. Rölakan. 203,5 x 139,5 cm. Signerad B Grahn

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
887 - 1 070 EUR
935 - 1 120 USD
Klubbat pris
7 000 SEK

(Brita G.). Brunmelerad botten med polykrom modernistisk dekor.

Något slitage, smärre fläckar. Något skadade kortsidor, fransar saknas.

Tilläggslista

Droit de suite