Moderna 587

606 föremål
596. MATTA. Rölakan. 499,5 x 293 cm. Sverige 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
Utropspris
45 000 - 50 000 SEK
597. MATTA. "Lister". Rölakan. 449,5 x 286,5 cm. Signerad V.
Klubbat pris
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
598. MATTA. Rölakan. 486,5 x 299 cm. Signerad V.
Klubbat pris
30 000 SEK
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
599. MATTA. Rölakan. 281 x 194,5 cm. Signerad L (?).
Klubbat pris
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
600. MATTA. "Turkos ryan". Rya. 201 x 103,5 cm. Signerad MMF.
Klubbat pris
13 000 SEK
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK