195
688230

Rob Hann

(Storbritannien)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 740 - 2 180 EUR
1 830 - 2 280 USD
Klubbat pris
40 000 SEK
Rob Hann
(Storbritannien)

"Bonneville Salt Flats", Utah 2007

Signerad Rob Hann på etikett a tergo. Upplaga 2/7. Archival Inkjet Print, bildyta 90 x 112,5 cm.

Proveniens

Christian Larsen Gallery, Stockholm.

Christian Larsen Gallery, Stockholm, "I Dream a Highway", 14 november - 15 december 2013.