217
684969

Rob Hann

(Storbritannien)
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK
4 360 - 6 100 EUR
4 560 - 6 390 USD
Klubbat pris
75 000 SEK
Rob Hann
(Storbritannien)

"Highway 90, Texas", 2006

Signerad Rob Hann på etikett på bakstycket a tergo. Upplaga 2/6. Archival inkjet print, bildyta 112 x 140,5 cm.

Proveniens

Christian Larsen Gallery, Stockholm.

Christian Larsen Gallery, Stockholm, "I Dream a Highway", 14 november - 15 december 2013.