221
708362

Albert Watson

(Storbritannien, Född 1942)
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 800 - 5 690 EUR
4 340 - 6 520 USD
Klubbat pris
65 000 SEK

Albert Watson
(Storbritannien, Född 1942)

"Steve Jobs, Cupertino, California", 2006

Signerad Albert Watson och numrerad 3/25 a tergo. Archival pigment print, bildyta 60,8 x 47,8 cm. Upplaga 25

Proveniens

Tres Hombres Art, Halmstad.

Isaacson, "Steve Jobs", 2011, avbildad omslag.