264
689156

Nick Brandt

(Storbritannien, Född 1966)
Utropspris
160 000 - 180 000 SEK
15 200 - 17 100 EUR
17 400 - 19 500 USD
Klubbat pris

Nick Brandt
(Storbritannien, Född 1966)

"Elephant Mother with Baby at Leg, Amboseli", 2012

Signerad Nick Brandt och daterad 2012 och numrerad 2/10. Archival Pigment Print, bildyta 142 x 220,5 cm.

Nick Brandt: " Across the ravaged land", 2013, avbildad uppslag sid 70-71.