272
726110

Marcus Mårtenson

(Sverige, Född 1972)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Klubbat pris
18 000 SEK

Marcus Mårtenson
(Sverige, Född 1972)

"What happened?"

Signerad MM och daterad 2012 a tergo. Pastellkrita på pannå 40 x 40 cm

Proveniens

Angelika Knäpper Gallery, Stockholm.

Angelika Knäpper Gallery, Stockholm, "Stay Motivated", 12 april - 20 maj 2012.