283
725696

Donald Baechler

(USA, Född 1956)
Utropspris
300 000 - 350 000 SEK
26 200 - 30 500 EUR
27 400 - 31 900 USD
Klubbat pris

Donald Baechler
(USA, Född 1956)

"Human Rights and Wrongs"

Signerad DB och daterad 2002 a tergo. Blandteknik på duk 152,5 x 153 cm.

Proveniens

Galleri Lars Bohman, Stockholm.