94
714514

Gunnar Cyrén

(Sverige, 1931-2013)
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
527 - 703 EUR
560 - 746 USD
Klubbat pris
5 000 SEK

Camilla Behrer
Camilla Behrer
Chef Design, specialist modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 77
Gunnar Cyrén
(Sverige, 1931-2013)

popglas, Orrefors 1967.

Signerad Orrefors Expo B553-67 Gunnar Cyrén. Höjd 22,8 cm.

Formgivare

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

123. Anna Petrus, väggskulptur, lejon, Firma Svenskt Tenn, Stockholm sannolikt 1920-30-tal.
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
Aktuellt bud:
48 000 SEK