1006
696885

William Henry Margetson

(Storbritannien, 1861-1940)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 640 - 9 550 EUR
8 680 - 10 800 USD
Klubbat pris
115 000 SEK
William Henry Margetson
(Storbritannien, 1861-1940)

Kvinna i båt

Signerad W.H. Margetson och daterad 1917. Duk 61 x 45 cm.