1262
700547

LJUSSTAKAR, ett par. Frankrike, 1800-talets mitt.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
16 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld brons. Kolonnskaft med dekor av blommor och krönande fruktkorg. Rund fot med reliefdekor av blomstergirlander. Höjd 32 cm.