1351
722603

FAT, porslin. Meissen, Marcolini (1774-1814).

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
479 - 670 EUR
542 - 758 USD
Klubbat pris
4 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Ovalt med målad polykrom och förgylld dekor av blomsterbukett samt antikiserande fris runt brämet. Längd 33 cm.

Slitage.