1360
722601

EQUELLE med LOCK, porslin. Ryssland, Popov, 1800-tal.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
969 - 1 450 EUR
1 110 - 1 660 USD
Klubbat pris
9 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Förgylld och ciselerad dekor mot grön fond. Längd kopp 20,5 cm.

Förgyllning med lite slitage.