1374
730396

FAT, porslin. "Flora Danica", Royal Copenhagen, Danmark, 1900-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
380 - 569 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor efter planschverk över den danska floran. Modell nummer 3525. Diameter 36 cm.

Obet slitage.

Latin name of flower; Ballota ruderalis Iw.