144
715364

VASER, ett par, emalj på koppar. Qingdynastin, 1800-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Balusterform med dekor av drakar mot gul fond samt lyckotecken. Höjd 34 cm.

Skador, lagningar.