149
650874
MYNT/VIKT, silver, Qingdynastin, Guangxu (1875-1908).
Mynt/vikt, silver, qingdynastin, guangxu (1875-1908).

Med fyra stämplar. Vikt 1,9 kg. Längd 13,5 cm, höjd 10,5 cm.

Stötskador.

Utropspris:

40 000 - 60 000 SEK

4 274 - 6 410 EUR

Kontakta specialist
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02