157
711907

BORD, hardwood. Kina, tidigt 1900-tal.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
949 - 1 420 EUR
1 090 - 1 630 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Längd: 106 cm, höjd: 36 cm, bredd: 31,5 cm.

Torksprickor. Slitage.