171
734608

MEDITATIONSMATTA. Semiantik Ningxia. 817 x 61 cm. Kina.

Utropspris
75 000 - 80 000 SEK
7 120 - 7 590 EUR
8 140 - 8 690 USD
Klubbat pris

Fjorton rutor. Terrakottafärgad botten med blomstermedaljong och hörnornament med blomma. Ljusblå meanderbård med pioner.

Obetydligt ställvis hårt slitage, något smutsig, smärre fläckar och lagningar. Något skadade kortsidor.