466
684923

DOSA, s.k. vinigrette, guld 18K guld och emalj, Frankrike 1700-talets slut.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
11 000 SEK

Rektangulär, på locket Amor som slipar sin pil. Längd 3,2 cm.

Emaljskador.