467
727949

ARMBAND, 1800-tal, med svart emalj en opal samt rosenslipade diamanter.

Utropspris
22 000 - 24 000 SEK
2 130 - 2 330 EUR
2 440 - 2 660 USD
Klubbat pris
19 000 SEK

14K guld. Originalask.

Skador och lagningar på emaljen.