467
727949

ARMBAND, 1800-tal, med svart emalj en opal samt rosenslipade diamanter.

Utropspris
22 000 - 24 000 SEK
1 940 - 2 120 EUR
2 030 - 2 210 USD
Klubbat pris
19 000 SEK

14K guld. Originalask.

Skador och lagningar på emaljen.