477
641214

ARMBAND med 32 st svagt doserade gammalslipade diamanter, totalt ca 9.00 ct.

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 530 - 4 410 EUR
3 680 - 4 600 USD
Klubbat pris
42 000 SEK

Franska och svenska importstämplar. Längd ca 16.5 cm. Platina.

Nagg på ena diamanten.