496
613921

ARMBAND med gammalslipade diamanter totalt ca 4.30 ct. Säkerhetskedja. Franska stämplar.

Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 780 - 2 660 EUR
1 850 - 2 780 USD
Klubbat pris
19 000 SEK

Kvalitet ca H-K/VS-SI. Vikt 28 gram. Längd ca 16 cm. Platina.

Nagg på två av de mindre diamanterna. Fattningar bör ses över.